LSK Holding ihracatla büyümeye devam ediyor

 

Recep Yağcızeybek

Kalite ve süreklilikten ödün vermeden, çözüm ve fırsatlara odaklanarak büyüyen LSK Holding, uluslararası ticaret faaliyetlerine yeni global işbirlikleri ekledi. 


Lokomotif şirketleri LSK Yapısal Ahşap ile iç pazar taleplerini karşılayan LSK Holding, Makro Ağaç ile yeni pazarlara açılıyor. 


Global iş ortaklarının sayısını hızla arttıran ve  ülke ekonomisi için yüksek katma değer sağlayan LSK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yağcızeybek ile konuştuk. 


Pandemi sürecinde global tedarik problemlerine nasıl çözüm sağladınız?


Uzun soluklu iş birliklerimiz sayesinde artan talebi rahatça karşılayabildik. Müşterilerimizi tedariksiz bırakmazken satış hacmimizi de kayda değer oranda arttırdık.


Artan belirsizliğe karşı önlemler alıp, makro ekonomik ve politik gelişmeleri iyi etüd ettiğimiz bir dönemdi. Süreci oldukça iyi yönettiğimizi düşünüyor ve ekibimi kutluyorum.


Kurumsal kimliğinizin vazgeçilmezleri nelerdir?


Birlikte çalışmaktan da eğlenmekten de keyif olan bir ekibiz. Paylaşımcı kültürümüz iş birliğini, yeni fikirleri desteklemeyi, sürekli gelişim ve güveni kapsıyor. Gelişime ve üretkenlikte sürekliliğe inanıyoruz. Esnekliği seviyor, değişimden korkmuyoruz. Bu değerleri kurumsal kültürümüze yansıttığımızı düşünüyorum. 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski